Як знайти свою другу половинку? 10 практичних порад для знайомства

Шукаємо другу половинку

Порада № 1 – гра з числами

Вам треба зустрічатися з багатьма потенційними партнерами.

Не будемо брехати – не з усіма вам буде приємно проводити час. Виходячи зі статистики, дійсно підходящих вам людей менше ніж 0.2%. Тому немає ніякого сенсу зустрітися всього з кількома, відчути себе відкинутою, тому що ви не знайшли потрібну і підходящу для відносин пару.

Ви можете використовувати всі поради які будуть дані нижче, володіти відточеним мистецтвом флірту і бути найцікавішим співрозмовником в світі, але якщо ви не пройдете через n-у кількість побачень, ви ніколи не переможете в цій захоплюючій грі.

Якщо ви не ходите на побачення 2 або 3 рази на тиждень, запитайте себе чому?

Порада №2 – де знайти партнера для побачення?

Навколо повно місць, де можна підшукати підходящого потенційного партнера для побачення. Знову ж таки, це питання кількості спроб.

Якщо ви не великий фанат вибиратися в світ, а віддаєте перевагу знаходити людей близьких вам по хобі – вам слід переконатися, що ваше хобі це не збирання поштових марок. Виберіть місця великого скупчення людей і дійте – знайомтеся.

Якщо ви соромитеся і відкидаєте можливість познайомитися в публічному місці, то ви серйозно зменшуєте свої шанси знайти хорошого партнера для побачень, а можливо і тривалих відносин. Спробуйте Інтернет, як спосіб звести дружбу і призначити побачення.

Порада №3 – справте незабутнє враження

Cправте незабутнє враження

Немає різниці, будуть вас оцінювати по фото на стіні соціальної мережі, по скайпу або в затемненому барі – вам необхідно подбати про те, що б ви були на висоті і справили належне враження.

Лише деякі люди наділені даром стилю і смаку від природи. Вони знають своє тіло, що треба підкреслити і де прикрити. Але не всі такі, і якщо ви не впевнені, що добре розбираєтесь в цій темі, то вам краще вивчити основи, перегорнути деякі журнали і так далі. В крайньому випадку, вам це допоможе вибрати, що варто одягати, а від чого варто відмовитись. І повірте, якщо ви зробите все правильно, це принесе вам дивіденди.

Найперше з чим ми стикаємося на побаченнях – це фізичний потяг. Великий відсоток сформованого враження про вас залежить від того, що ви одягнете або не одягнете. Тому, вибравши відповідний на ваш погляд наряд, постарайтеся порадитися з друзями, що б почути неупереджену думку.

Порада №4 – знайомство

Вечірки або будь-які курси просто ідеальні для знайомства.  Знайомство тут відбувається більш природно. Не виключено, що в барі або просто на вулиці, ви побачите того, з ким би дуже хотіли познайомитися, в такому випадку вам треба наблизитися до нього і представитися.

Так само як і зі стилем, у деяких це виходить цілком природно і мило, вони не відчувають ні страху, ні боязкості. Якщо ж ви не з числа цих щасливців, то варто попрацювати над цим елементом, навіть способом прочитання якоїсь тематичної літератури. Але давайте будемо відвертими, не на так вже й багато вечірок і курсів ви ходите. Тому скоріш за все, що ви познайомитесь з кимось в іншому місці.

Порада №5 – а поговорити?

Пара розмовляє

Уявімо, що ви обидва один одному фізично підходите. Найголовніша річ, в питані будете ви разом чи ні – це сумісність. Трапляється і так, що хоч ви один одному і сподобалися зовні, а вогонь чомусь не розгорається. Можливо ваше вміння розмовляти підвело вас!

Якщо ви запинаєтеся, коли розмовляєте з красивими, яскравими людьми або говорите сухо і коротко, ви можете розгубити всі переваги, отримані завдяки зовнішньому вигляду.

Добре вести бесіду це та річ, якої можна і необхідно навчитися. Вона базується всього на декількох ключових моментах і хорошій практиці.

Порада №6 – він зацікавлений?

Отже, ви з кимось познайомилися, вам весело – але чи цікаво йому і чи зацікавлений він в вас? Не питати ж на пряму?!

Звичайно ні – він вже й так вам все сказав за допомогою мови тіла. Сигнали флірту вам підскажуть, призначати перше побачення чи ні. Будьте старанними учнями, і якщо ви пропустили науку флірту в школі – підтягніть її зараз.

Порада №7 – запросити на побачення

Взагалі-то, це не дуже добре приймається чоловіками. Хоча деякі з них і виберуть бути запрошеним, це може з самого початку зіпсувати динаміку відносин. Більшість чоловіків люблять бути мисливцями.

Найкраща тактика, це показати, що ви б із задоволенням зустрілися з ним ще раз. Наприклад, «ти граєш у футбол?! Мені він так подобатися, тільки поки ніхто не запрошував мене сходити на стадіон і подивитися його наживо». Якщо він зацікавлений — він заковтне наживку!

Порада №8 – Чи все у вас виходить?

Ви ходите на побачення по два-три рази на тиждень в пошуку потенційного партнера? Вам вдається, застосувавши отримані вміння сходити на друге побачення, як мінімум з половиною людей, які вам сподобалися? Часто, дуже важко зрозуміти, що саме не виходить.

Перегляньте всі попередні поради, що б побачити де ви допускаєте помилку. Можливо ви ще не навчилися запрошувати на перше побачення, або у вас не виходить підтримати розмову. Працюйте над елементами, які ще не зовсім вам вдаються, і ви зможете поліпшити свої шанси зустріти свою другу половинку. Завжди пам’ятайте – практика кращий вчитель

Порада №9 – вибір відповідного партнера

Серйозні відносини

Якщо ви ходите на побачення для простої розваги і зміни обстановки, то не морочьтеся над цим пунктом. Але якщо ви цілеспрямовано хочете серйозних відносин, можливо шлюбу, тоді вам необхідно розуміти, хто може бути для вас підходящим партнером. Це найважливіший крок по суті, якщо ви шукаєте того самого.

Щоб уникнути втягування себе в непотрібні тривалі відносини, або уберегтися від болючого розриву, ви повинні мати перед собою ясну картину наступного:

  • Хто він, ваш ідеальний партнер?
  • Яким повинні бути ви, що б його заполучити?
  • Де і як його знайти?

Коли ви зустрічаєтеся або б’єтеся в пошуку відповідного партнера для побачення, цей крок може здатися невідповідним і несвоєчасним, але це у стократ легше – ніж намагатися переробити людину з якою ви перебуваєте у відносинах, і яка вам не підходить.

Порада №10 – перетворіть побачення у відносини

Відверто кажучи, це все повинно траплятися саме по собі. Але набравши сміливості і скориставшись порадою для пошуку ідеального партнера, ви маєте задатися питанням, чи дійсно ця людина ваш ідеальний партнер? Чи зможете ви побудувати довгострокові відносини з людиною, яка знаходиться поруч з вами? Якщо ні, ви заощадите місяці, якщо не роки свого життя, які могли б застрягти в непотрібних і неприємних вам відносинах, що були приречені на провал з самого початку.

Шукайте любов, і вона сама Вас знайде!