Правила зберігання косметичних засобів

Зволожуючий, живильний, матуючий, омолоджуючий, очищаючий – все це види кремів для догляду за шкірою. Кожен з них виконує свою благородну місію – робить жінку красивішою, молодшою і привабливішою. Поєднуючи два або три косметичних засоби, ви можете самостійно здійснювати комплексний догляд за шкірою в домашніх умовах. Однак, креми, як і маски для обличчя, мають досить малий термін придатності.

Зберігання косметичних засобів

Ретельний вибір крему – гарантія тривалого використання

Кращою упаковкою для крему вважається тюбик, який прекрасно захищає продукт від попадання в нього мікробів, а також обмежує доступ кисню до нього, що вберігає крем від окислення. Саме тому найвигідніше купувати креми в тюбиках.

Термін зберігання крему, як правило, вказаний на упаковці. Зверніть увагу, що чим більше фасування, тим менша ціна. Проте, в косметиці не завжди краще те, чого більше. Обираючи, який крем для обличчя купити, зважте, чи зможете ви використати пропоновану кількість до закінчення терміну його придатності.

На упаковці кожного косметичного засобу ви можете знайти інформацію, що стосується оптимальних умов зберігання продукту. Ви також можете проконсультуватися з продавцем, на рахунок способу зберігання товару. Справа в тому, що термін придатності високоефективних засобів догляду за шкірою під впливом вологості і високої температури швидко зменшується. Тому так важливо знати, як правильно зберігати той чи інший продукт.

Креми

Зазвичай термін зберігання косметичних засобів обмежений 6 місяцями. Якщо косметичний засіб містить ефірні масла (це може бути крем від зморшок), термін придатності значно скорочується – до 4 місяців. Зрозуміти, що крем з ефірними маслами зіпсований, дуже легко: неприємний запах ефірних масел, які відокремлюються і виступають на його поверхню дасть вам про це знати.

Так, крем від зморшок з написом «біо» корисний, але його термін придатності дуже короткий. Пояснюється це тим, що подібні креми не містять консервантів і є гіпоалергенними. Ціна на них в рази вище, ніж на звичайні, тому особливо шкода, коли крем залишається невитраченим по закінченню свого терміну придатності. Купити крем для обличчя легко, а ось витратити його до останньої крапельки, іноді стає справжньою проблемою!

Існує думка, що найкраще місце для зберігання кремів – холодильник. Це не зовсім так, адже дуже часто саме холодильник стає винуватцем зниження активності діючих речовин, що містяться у ньому. Те ж саме стосується засобів для комплексного догляду за шкірою – в холодильнику їх краще не тримати.

Маски

Часто ми купуємо маски для обличчя, про які, одного разу скориставшись, забуваємо на тривалий час. Це неправильно, оскільки вони не є «довгожителями». 6 місяців – це максимально можливий термін зберігання будь-якої маски від мімічних зморшок. Навіть якщо вона дуже дорога – використовувати її більше 6-ти місяців категорично не можна! Якщо маска все-таки зіпсувалася, не продовжуйте її існування за допомогою холодильника. Під впливом холоду біологічно активні речовини, що містяться в ній, швидко втрачають всі свої корисні властивості.

Скраби

Невже поради про зберігання косметичних засобів в холодильнику – всього лише міф? Частково так, як ви можете зрозуміти з усього вищесказаного. Але все-таки є один косметичний засіб, якому не тільки не шкідлива, але і корисна холодильна прохолода – це скраби. Вони не містять великої кількості жирної основи, тому легко і довго зберігаються – приблизно рік. Сучасні скраби – це практично комплексний догляд за шкірою обличчя, адже вони, крім дрібних твердих мікрочастинок, що допомагають очищати шкіру, часто містять ніжні креми, добавки, що впливають на її ніжність і шовковистість. Якщо маска від мімічних зморшок – незамінний засіб після 20-25-ти років, то скраб незамінний в будь-якому віці.

Наостанок хочемо дати ще одну пораду: купивши крем для обличчя, ви повинні відразу ж вирішити, як його зберігати. Помічником в цій справі стане інструкція косметичного засобу. Перевірте свій крем на наявність екзотичних інгредієнтів і відтворіть ті умови зберігання, яких рекомендує дотримуватися виробник. І найголовніше, користуйтеся тільки перевіреною і якісною косметикою.