Ліфтинг-маска для обличчя

Ліфтинг-маска для обличчя

Необхідність використання ліфтинг-масок для обличчя стає очевидною, коли шкіра робиться в’ялою, знижується тонус і пружність, з’являються перші зморшки. Ліфтинг-маска – це акцент на зволоженні і живленні, посиленні захисних функцій шкіри, що допомагає відкласти момент старіння ще, як мінімум, років на п’ять. Вона містить в собі корисні речовини, які підтягують шкіру, стимулюють вироблення колагену і навіть можуть розгладжувати дрібні мімічні зморшки. Якщо ж упустити цю фазу необхідності зміни принципів догляду за шкірою, то пізніше знадобиться вдаватися до більш складніших і дорожчих процедур.

Всі існуючі маски з ефектом ліфтингу можна умовно розділити на дві категорії: ті, що діють моментально і ті, які мають пролонгований ефект. Продукти з першої категорії використовуються в крайніх випадках, наприклад, при гострій необхідності добре виглядати після важкого дня. Ліфтинг-маска з пролонгованим ефектом забезпечує поступове позбавлення від зморшок і підтримання тонусу і пружності шкіри протягом тривалого часу, однак, візуальні ознаки її дії помітні далеко не відразу.

Механізм дії ліфтинг-маски

Механізм дії живильних або зволожуючих масок, не потребує особливих пояснень, а от дія маски з ефектом ліфтингу часто незрозуміла, так як вона буквально повертає час назад, призупиняючи ознаки процесу старіння шкіри.

Механізм дії ліфтинг-маски

Дія тієї чи іншої ліфтинг-маски для обличчя, залежить від індивідуальних особливостей протікання вікових змін в клітинах шкіри, але в цілому всі маски цього типу базуються на глибокому вивченні механізмів старіння і спробах вплинути на них за допомогою різних речовин. Наприклад, відомо, що з віком колагенові волокна змінюють свою структуру, а їх синтез істотно сповільнюється. Тому у свій час в маски для обличчя вводили молекули колагену, вважаючи, що вони можуть стати замінником природного колагену. Однак, як показала практика, такі маски лише зменшували втрату вологи клітинами шкіри, так як молекули колагену не здатні проникнути крізь пори.

При впливі ліфтинг-маски на структуру і синтез колагену і еластину в її склад вводяться речовини, що сприяють нормалізації самого процесу синтезу: амінокислоти, білки, пептиди. Відмінні характеристики впливу на якість колагену продемонстрував тетрапептид декориніл, який є речовиною, що зв’язує декорин з колагеном. Декорин, в свою чергу, є основним білком, що відповідає за якість колагену.

Є також маски, до складу яких входить гіалуронова кислота. Молекули гіалуронової кислоти легко проникають крізь роговий шар шкіри, заповнюючи нестачу вологи в клітинах і сприяючи розгладженню зморшок.

Досить радикальним засобом є ліфтинг-маски до складу яких входять міорелаксанти. Найчастіше такі косметичні засоби використовуються для моментального розгладження мімічних зморшок. Міорелаксанти розслаблюють м’язи, в результаті чого шкіра відразу ж розгладжується. Однак така маска для обличчя таїть приховану загрозу – разом з розслабленням, в м’язах сповільнюються всі процеси, погіршується кровообіг і лімфоток, зменшується надходження поживних речовин, а отже сильно страждають клітини шкіри.

Склад ліфтинг-маски

Склад ліфтинг-маски

Найпопулярнішим і дієвим компонентом, який виробники незмінно вводять до складу всіх ліфтинг-масок для обличчя – це білок. Різні варіанти амінокислот, які можуть використовуватися при синтезі структурних одиниць, сприяти поліпшенню їх якості і повертати молодість шкіри. Маски можуть містити колаген, але тільки в якості фактора захисту від впливу негативних факторів навколишнього середовища.

Замість білків до складу можуть включати їх структурні одиниці – різного роду пептиди, які також використовуються в процесах синтезу, що протікають в клітинах шкіри. В якості зволожуючих компонентів додають гіалуронову кислоту. Для поліпшення процесів регенерації в ліфтинг-маски вводяться фруктові кислоти, які послаблюють зчеплення клітин рогового шару, що істотно спрощує процес їх відлущування і, відповідно, регенерації. Для тих же цілей служить інгредієнт алантоїн, який звужує пори і очищає шкіру обличчя.

Ще один інгредієнт, який часто входить до складу ліфтинг-масок – кофермент коензим Q10, який в буквальному сенсі, насичує клітини шкіри енергією, так як бере безпосередню участь в синтезі АТФ. Крім того, коензим насичує клітини киснем і є потужним антиоксидантом, природним чином уповільнює процеси старіння.

Жодна ліфтинг-маска не створюється без використання рослинних екстрактів. Вони виконують безліч функцій, починаючи з живлення клітин і закінчуючи зняттям запалення. Для різних цілей використовуються ті чи інші рослинні екстракти, докладніше про дію кожного з них можна дізнатися, прочитавши інструкцію із застосування.

Інструкція із застосування

Інструкція із застосування ліфтинг-маски

Як уже згадувалося, є різні види масок з ефектом ліфтингу і у кожної з них свій спосіб нанесення. Моментальні маски, найчастіше, наносяться на область обличчя, уникаючи області навколо очей, і знімаються через 10-15 хвилин. Ліфтинг-маска, що розрахована на більш тривалий вплив, може залишатися на шкірі до півгодини. Крім того, така маска може або змиватися повністю, або частково вбиратися. В останньому випадку її залишки акуратно знімаються ватним тампоном.

Маски плівки тримають на шкірі до повного висихання. Наносять їх легкими рухами у напрямку основних масажних ліній, намагаючись не чіпати шкіру навколо очей. Через 10-20 хвилин (в залежності від інструкції, але, ні в якому разі не більше) маску акуратно знімають, починаючи з нижньої частини обличчя в напрямку вгору. Якісна натуральна ліфтинг-маска має вражаючий підтягуючий ефект, робить шкіру пружною і еластичною.

Масками з ефектом ліфтингу користуються вранці або ввечері, але є й такі, які необхідно залишати на всю ніч.