Східний арабський макіяж очей

Східний арабський макіяж очей

Східні жінки добре знають, наскільки вони чарівні і вміло користуються багатьма секретами для того, щоб це підкреслити.

Існує кілька видів східних макіяжів – японський, арабський та індійський. Всі вони мають загальну схожість, яка полягає в яскраво обведених очах. Відеоурок, що представлений нижче, допоможе вам швидко зробити макіяж в арабському стилі, при цьому від вас не потребується ніяких особливих знань і професійних навичок.

Арабський макіяж міцно увійшов в моду кілька років тому і до сих пір користується у дівчат величезною популярністю. Щоб зробити make-up в такому стилі, можна використовувати широку палітру кольорів, золотисті тони, зелений, бірюзовий, фіолетовий і всі відтінки коричневого. При цьому потрібно нафарбувати очі так, щоб вони вийшли виразними, але не вульгарними.

Якщо ви володарка карих або зелених очей, арабський макіяж підійде вам ідеально. Також добре він виглядає на шатенках і брюнетках.

У представленому відео ви навчитеся правильно підбирати поєднання і розставляти акценти на обличчі. Починати найкраще з основи – тонального засобу. Він повинен бути світло-кавового кольору. Потім пудрою відтініть шкіру під вилицями і підборіддям.

Обов’язково підкресліть брови і надайте їм красиву форму, при цьому не має значення, блондинка ви або брюнетка. Підберіть тіні, які будуть гармоніювати з кольором очей. Жінкам з темними очима можна нанести блакитні, зелені, всі відтінки червоного (без експериментів, використовуйте обережно), сині, жовті і коричневі тіні.

Щоб надати очам мигдалеподібну форму і візуально збільшити їх, зробіть яскраві чорні стрілки, які повинні вийти не важкими. Вії виділіть чорною тушшю, і чим вони довші і пишніші вийдуть, тим краще.