Як зробити рожевий макіяж очей за допомогою рум’ян?

Рожевий макіяж очей за допомогою рум'ян

Існує хибна думка про те, що рожевий макіяж личить тільки молодим. Насправді рожеві тіні дозволяють створювати ніжні, жіночні образи і підходять дівчатам у будь-якому віці і з будь-яким кольором очей. Незважаючи на деякий гламурний підтекст, рожевий колір на шкірі виглядає найбільш природно. Занадто бліде обличчя він підсвічує, засмагле – заспокоює, надає стильну привабливість. Головне – правильно підібрати відтінки.

Пропонуємо цікавий варіант для тих, кому нерідко доводиться робити макіяж у відрядженні або офісі, і набридло постійно тягати за собою валізу з косметикою. Вам знадобиться двоколірна або триколірна палетка рум’ян, чорний олівець, туш для вій, основа під тіні для повік, пудра, кисті для макіяжу.

Покрокові дії

 1. Для створення образу використовуйте триколірну палетку рум’ян – світлий рожевий хайлайтер, рожеві рум’яна і персиковий бронзатор або бронзер. Можна обійтися двома відтінками – світлий і темний. Не радимо використовувати в образі тільки один тон рожевого. Для контрасту будемо застосовувати чорний олівець або тіні, щоб уникнути небажаного ефекту хворих або заплаканих очей.
 2. Як завжди макіяж починаємо з основи. Якщо рум’яна дуже сипучі, на вилиці накладаємо товстий шар пудри. Якщо під очима шкіра тонка, та ще з сіточкою мімічних зморшок, краще використовувати ватні диски або спеціальні захисні смужки, тому що великий шар макіяжу підкреслить непотрібний рельєф.
 3. На верхню рухому частину повік нанесіть самі рожеві рум’яна. Якщо рум’яна дуже сиплеться, набирайте їх на кисть по трохи і нашаровуйте колір відтінок за відтінком. Тіні повинні опинитися на очах, а не під ними.
 4. Не виходьте на верхню нерухому повіку. Через велику кількість рожевого погляд може здатися втомленим. Зверху потрібно працювати світлими відтінками.
 5. Щоб рожевий не кидався в очі, розбілюємо основний колір і підсвічуємо центр повік відблиском за допомогою хайлайтера.
 6. Щоб погляд здавався більш відкритим, покладемо світлий рожевий на зовнішній куточок ока, акуратно підкресливши тонким пензлем контур повік посередині. Для цього можна використовувати білий олівець.
 7. За допомогою чорного олівця або чорних тіней вимальовуємо лінію росту вій, витягуючи її до скроні. Якщо ви ніколи не тушували олівець і макіяж робите вперше, рекомендуємо саме тіні. Дуже гармонійно виглядатимуть в рожевому макіяжі темно-сині відтінки.
 8. Від зовнішнього куточка ока закладаємо чорний колір в складку повік. Темну лінію ведемо до внутрішнього куточка, поступово звужуючи до основи, щоб не створювався ефект синяка.
 9. Можна обійтися без цього прийому, але для більшої краси і виразності на край між рухомою і нерухомою частиною повік нанесіть трохи персикового рум’яна, щоб створити легкий градієнтний перехід від чорного до рожевого.
 10. Тушуємо стрілки, переходи між відтінками. Великий пензлем для пудри струшуємо надлишки кольору. Підводимо контур вій.
 11. Ділянку під хвостиком брови підсвічуємо за допомогою світлого відтінку хайлайтера.
 12. Завершальний етап – туш для вій.

Не соромтеся використовувати рожеві відтінки на очах. Макіяж в рожевих тонах ідеальний в прохолодну пору року, особливо взимку, коли ефект легкого рум’янцю можна закріпити або підкреслити за допомогою декоративної косметики. Тут рожеві відтінки найбільш доречні. Якщо ви ходите з відкритим обличчям, нанесіть трошки рожевого на мочку вуха – цей прийом дуже вигідно підкреслить образ.