Макіяж для карих очей

Макіяж для карих очей

Власницям карих очей часто приписують рішучість і сильний вольовий характер. З цим можна або погодитися, або посперечатися, але ясно одне – кароока красуня ніколи не загубиться в натовпі і вже точно не залишиться без уваги. Її погляд притягує загадковою глибиною, і чоловік, який потрапив в цю темну безодню, відчуває щось на зразок запаморочення.

Як тут не сказати, що власниці такого погляду справжні улюблениці природи? Для них вона не поскупилася на свої фарби. Такі дівчата завжди яскраві, їм не потрібно кожен день змінювати свою зовнішність. У цих тигрових очах немов таїться якась сила і магнетизм. Їм достатньо лише кілька найлегших штрихів. Але дуже важливо розбиратися, які саме це мають бути штрихи. Макіяж для карих очей по-своєму специфічний, і без знання цих азів і різних хитрих штучок сучасній дівчині неможливо обійтися.

Почнемо з підводки. Вона допоможе створити оригінальний вечірній макіяж в арабському стилі. Найкраще вибрати чорний колір. Наша мета – надати очам красиву форму і граціозний котячий погляд. Тому наша лінія повинна тонко і витончено, а головне, дуже акуратно пройти уздовж вій верхньої і нижньої повіки і плавно піднятися у зовнішніх куточків.

Буде не зайвим доповнити цей загадковий образ мазками тіней. Можна вибрати оливковий, каштановий або золотистий кольори. Погляд стане по-справжньому незабутнім, якщо нанести тіні однієї гами, але різних відтінків. У внутрішніх куточків очей слід наносити світлі тони і, просуваючись далі, поступово переходити до більш глибоких і насичених темних тонів. Важливо, щоб перехід був плавним, без різких границь!

Макіяж для кароокої дівчини

Тіні допомагають скорегувати форму очей, підкреслити їх природну красу, додати погляду грайливий блиск і теплоту. Тому дуже важливо вміти підбирати кольори і правильно наносити їх. Не забуваємо про почуття міри! Наше завдання – зробити хороший make-up, а не розфарбувати паркан! Ми робимо легкі, акуратні штрихи, а не влаштовуємо мазанину!

Далі розберемося з кольором. Власницям світло-карих очей і шкіри теплого смаглявого відтінку найкраще підходять оливкові і коричневі тони. Насичений темно-синій колір також може ефектно виглядати (при цьому знову ж пам’ятаємо про почуття міри!), але тільки при вдалому поєднанні одягу, а також при чорному волоссі. Для світлої, майже порцелянової шкіри найвдалішими будуть яскраві холодні кольори – блакитний, колір морської хвилі і колір фуксії.

Крім усього цього у виборі кольору тіней не можна не враховувати загальний зовнішній вигляд. Макіяж повинен поєднуватися з кольором волосся, помади та одягу. Також важливо враховувати його призначення. Що це має бути: ділова зустріч чи вечірка з друзями? Відповідно до відповіді на це питання «регулюємо яскравість». Ну і звичайно, враховуємо настрій.

Якого кольору карооким дівчатам вибирати туш для вій? Чорну або коричневу? Тут знову ж варто орієнтуватися на тип зовнішності. Світловолосим красуням краще зупинитися на коричневій туші, для брюнеток ж ідеальним варіантом залишається чорний колір. Тут також є одне правило. У карооких жінок вії від природи густіші, тому об’ємна туш виглядає злегка зухвало і неохайно. Краще зробити акцент на подовженні вій. Наносити туш слід рівними штрихами. Щоб вії не злипалися, можна їх злегка припудрити.

І в кінці залишається ще раз нагадати про почуття міри. Цей пункт особливо важливий. Зайва захопленість косметикою робить карооку дівчину схожою на ляльку, а неакуратні лінії виділяються різкіше, ніж у блакитнооких блондинок.