Бразильське кератинове випрямлення волосся

Кератинове випрямлення волоссяБразильське кератинове випрямлення волосся ламає стереотипи про шкоду гарячих укладок. Зазвичай, дівчатам з тонким, сухим і ламким волоссям – щипці дуже шкодять. Більш того, їм і феном бажано користуватися якомога рідше, тому що все це ще більше травмує волосся і робить його крихким. Але якщо мова йде про кератинове випрямлення, то ця процедура максимально щадна. Волосся розгладжуються на термін до 3 місяців. Навіть самі пружні кучері не встоять перед натиском спеціального складу і щипців для випрямлення.

В основі складу – рідкий кератин, який під впливом тепла перетворюється в твердий захисний шар. Зачіска стає гладкою, блискучою, пасма легко розчісується. Процедура триває 2-4 години в залежності від густоти і довжини волосся. Існує міф, що кератинове випрямлення можна робити тільки на довгому волоссі – це лише міф, процедуру проводять і власницям коротких зачісок.

Процедура кератинового випрямлення волосся

Спочатку голову миють спеціальним шампунем, який відкриває, а не пригладжує лусочки волосини, що дає ефект кращого проникнення складу в його структуру. Потім йде сушка феном і на пасма по всій довжині наносять суміш з кератином. Далі майстер 3-8 разів проходить по волоссю гарячими щипцями запечатуючи в них кератин. Волосся при цьому не страждає. Після наноситься захисна маска і сироватка.