Французька коса – як плести французьку косу?

Французька коса

Сьогодні все більш популярними стають найрізноманітніші варіанти плетіння коси, такої, здавалося б, старомодної, але дуже елегантної і стильної зачіски. Однією з найоригінальніших і модних варіацій плетіння є «французька коса». Ця зачіска дозволяє акцентувати увагу на красі жіночої шиї і потилиці.

Для початку низько нахиліть голову вниз, а всю масу волосся зачешіть наверх і добре розчешіть. Починайте плетіння коси «колосок» від краю потилиці, причому, намагайтеся захоплювати з обох сторін пасма рівної товщини. Чим ближче ви будете підбиратися до потилиці – тим вільніше має бути плетіння.

Закінчивши вплітати пасма з лівого і правого боку «колоска», залишок волосся заплетіть в звичайну косичку, кінець якої стягніть тоненькою резинкою. Постарайтеся якомога непомітніше заховати “хвостик” що вийшов, в ослабленій частині “колоска”, після чого зафіксуйте його шпильками. Готову косу можна прикрасити штучними перлинами, шпильками зі стразами, квітами і т.д.

Всім власницям довгого тонкого волосся можна порекомендувати звернути свою увагу на досить просту, і одночасно, досить ефектну зачіску. Це ще один з різновидів перевернутих кіс, або французька коса “навпаки”. Вона дозволяє візуально збільшити об’єм волосся. Час, витрачений на укладку, становить приблизно 30-40 хв. Цей варіант більш складний, тому зупинимося на ньому детальніше:

  1. Для початку потурбуйтеся підготовкою необхідних для створення зачіски інструментів. Вам знадобляться:

* гребінець-щітка

* дві тонкі гладкі резинки

* гребінець з «хвостиком»

* красива резинка, прикрашена намистинами або стразами (за бажанням).

  1. Чисте волосся обробіть кондиціонером або бальзамом, потім гарненько висушіть феном і розчешіть.
  2. Відокремте найпершу, “контрольну” прядку, трохи вище скроневої частини. Розділіть її на 3 рівні частини і почніть заплітати французьку косу. При цьому накладайте пасма не так, як при звичайному плетінні – наверх, а вниз, в серединку. Для того щоб ваша зачіска виглядала максимально акуратно, перші 2 плетіння заплітайте без додавання нових пасм.
  3. Продовжуйте плести косу акуратно додаючи нові пасма. Намагайтеся заплітати її максимально щільно в напрямку до потилиці.
  4. Після того, як перша частина зачіски буде закінчена, утримуючи косу однією рукою, за допомогою гребінця з хвостиком або ж пальцями другої руки трохи ослабте заплетені пасма. Так ви створите ефект об’ємного, густого волосся. Першу косу зафіксуйте тимчасовою резинкою.
  5. Точно так само заплетіть перевернуту косу з іншого боку голови.
  6. Створивши додатковий обсяг другої косички, з’єднайте обидві коси в одну. Знову продовжуйте плетіння перевернутої коси прядками всередину. Залиште невеликий “хвостик” не заплетеним, щоб закріпити отриману зачіску за допомогою резинки. Утримуючи з’єднану косу однією рукою, другою знову трохи послабте заплетені пасма, щоб створити додатковий об’єм.
  7. Закріпіть отриману перевернуту косу красивою резинкою. Якщо у вас неслухняне волосся, обов’язково зафіксуйте всю зачіску за допомогою лаку.

Таке цікаве плетіння допоможе вам внести нові нотки в звичний образ, підкресливши вашу сучасність і індивідуальність!