Новий підхід до повсякденного миття голови

Новий підхід до миття волосся дослідив і пропонує популярний трихолог з Англії, який заснував марку косметичної продукції — Філіп Кінгслі. Він рекомендує попередньо наносити кондиціонер або бальзам-ополіскувач, а лише потім мити голову шампунем. Таким чином можна домогтися кращого ефекту в догляді за волоссям і значно поліпшити його здоров’я.

Новий підхід до повсякденного миття волосся

Як правило, всі жінки миють голову за відпрацьованою роками схемою. Спочатку користуються шампунем для усунення жирових виділень і бруду, а лише потім застосовують ополіскувач або кондиціонер для зволоження і живлення шкіри голови. В процесі експерименту Філіпа Кінгслі була порушена усталена черговість і жінкам пропонувалося спочатку користуватися зволожуючими і живлючими засобами, а завершувати процес миття голови використанням шампуню. Експерт прийшов до висновку, що при традиційній схемі миття голови до коренів не потрапляє достатньої кількості корисних речовин, а якщо застосовувати бальзам або кондиціонер до миття, то ці засоби краще розкривають свої корисні властивості. При цьому ви зможете поліпшити здоров’я шкіри голови і допоможете своєму волоссю мати привабливий зовнішній вигляд.

Новий підхід полягає у виконанні наступних правил:

  • Необхідно намочити волосся теплою водою, для того, щоб пори шкірного покриву голови і кутикули розкрилися.
  • Масажними рухами слід нанести живильний засіб на волосся, від коренів до самих кінчиків, при цьому намагаючись, щоб на корені не потрапляло занадто багато засобу.
  • Потрібно запастися терпінням і почекати від півгодини до години, поки всі поживні речовини проникнуть в структуру шкіри та волосся.
  • Слід змити кондиціонер теплою водою і завершити миття, або скористатися шампунем, а потім знову нанести кондиціонер, як це робиться в звичному, традиційному алгоритмі миття голови.

Даний метод, за словами Кінгслі, дозволить в короткі терміни надати волоссю більш здоровий вигляд, зробить його більш блискучими і допоможе зміцнити, тим самим захистивши від зайвого випадання. При цьому не слід мити голову кожен день, щоб помітити ефект досить буде навіть двох разів на тиждень.

За словами лікарів, жоден шампунь, бальзам або кондиціонер не здатний додати густоти волоссю, так як його кількість визначено на генетичному рівні ще до народження людини на світ. Але зберегти і не розгубити наявні – цілком можливо. Так як волосяні фолікули не можуть утворюватися протягом життя, але можуть пропадати при стресових ситуаціях, через різні захворювання, а також частого і тривалого перебування в лужному середовищі, а жоден із засобів для волосся не направлений на усунення першопричини, то залишається лише боротися з наслідками цих процесів.

Ви також можете замінити покупні засоби для догляду за волоссям на народні. Як засіб для прискорення зростання може виступити сіль. Наприклад звичайна морська вода здатна стимулювати ріст волосяної цибулини, зменшити запалення шкіри голови і придушити ріст бактерій на поверхні шкіри голови. Їхати на море, в умовах сучасного життя, абсолютно не обов’язково. Буде досить сходити в звичайну аптеку і придбати кристалізовану морську сіль, потім розчинити її в теплій ванній і полежати в ній деякий час занурившись з головою.

Новий підхід до повсякденного миття голови безумовно цікавий. Дослідження в рамках теми по догляду за волоссям і шкірою голови тривають і нові рекомендації не змусять довго на себе чекати.