Бразильське кератинове випрямлення волосся

кератинове випрямлення волосся

Бразильське кератинове випрямлення волосся ламає стереотипи про шкоду гарячих укладок. Зазвичай дівчатам з тонким, сухим і ламким волоссям випрямляч дуже шкодить. Більш того, їм і феном то бажано користуватися якомога рідше, тому що все це сильно травмує волосся і робить його крихким. Але якщо мова йде про кератинове випрямлення, то ця процедура максимально щадна. Волосся розгладжуються на термін до 3 місяців. Навіть самі пружні кучері не встоять перед натиском спеціального складу і щипців для випрямлення.

В основі складу – рідкий кератин. Він під впливом тепла перетворюється в твердий захисний шар для волосся. Зачіска стає гладкою, блискучою, пасма легко розчісується. Процедура триває 2-4 години в залежності від густоти і довжини волосся. Існує міф, що кератинове випрямлення можна робити тільки на довгому волоссі. Якщо у вас коротка стрижка, то процедура допоможе пасмам зберегти форму і не розлітатися в різні сторони.

Процедура кератинового випрямлення волосся

Спочатку голову миють спеціальним шампунем, який розкуйовджує, а не пригладжує лусочки волоса для кращого проникнення складу. Потім йде сушка феном і на пасма по всій довжині наносять склад з кератином. Далі майстер 3-8 разів проходить по волоссю гарячими щипцями, запечатуючи в них кератин. Волосся при цьому не страждає. На завершення наноситься захисна маска і сироватка.