Каутеризація – новітній метод відновлення волосся

Каутеризація волосся

Волосся – це перше, що кидається в очі при зустрічі, тому кожна людина, особливо представниці прекрасної частини людства, приділяють йому особливу увагу. І, звичайно ж, коли воно стає сухим, тьмяним і ламким, треба бити тривогу та вживати заходів для повернення волоссю втраченої краси і сили.

Існують різні способи привести волосся в порядок:  від найпростіших, з використанням самостійно приготованих масок, до складних, при яких застосовується цілий комплекс різних препаратів. До сучасних популярних процедур відносяться: кератермія, кератинове відновлення, глазурування, ламінування, каутеризація.

Що таке каутеризація волосся?

Відновлення структури волосся за допомогою каутеризації – це новітня передова технологія із застосуванням біопрепаратів, яка дозволяє швидко надати дієву допомогу. Такий метод рекомендується для ослабленого і пошкодженого волосся – освітленого, багато разів фарбованого, після хімічних завивок і просто ламкого, тонкого волосся. Вся технологія є професійним комплексним лікуванням всіх складових елементів будови волосся, в результаті чого відбувається відновлення його структури, до нього повертається здоров’я і привабливість. Для отримання бажаного результату, треба до застосування процедури каутеризації, уважно вивчити усі рекомендації і чітко їх дотримуватися.

Для проведення каутеризації використовуються препарати натурального походження тому відновлення йде на біологічному рівні. Одним з головних компонентів препаратів є екстракт серцевини бамбука, який містить багато кремнію – дуже важливого елемента для біологічного відновлення структури волосся.

Метод каутеризації це якісне відновлення структури волосся як зсередини, так і зовні. Мінерали, які містяться в лікувальних препаратах, вирівнюють його поверхню, ліпідні компоненти упорядковують кутикулу і шкіру голови, а протеїновий білок ліквідує пошкодження волосся зсередини.

Гаряча та холодна каутеризація

Відновлення структури волосся за допомогою каутеризації може бути проведено двома шляхами. Вибір залежить від того, наскільки сильно волосся зазнало пошкоджень. Якщо є серйозні проблеми, застосовується метод гарячої каутеризації, в разі незначних пошкоджень, досить буде холодного способу каутеризації.

Гаряча та холодна каутеризація

Гарячий спосіб відновлення волосся проводиться в наступному порядку:

  • В першу чергу проводиться очищення волосся і шкіри голови для того, щоб корисні активні речовини мали можливість глибокого проникнення. При цьому використовується протеїно-ліпідний шампунь, який сам по собі має відновлювальні властивості.
  • Після очищення, на ще вологе волосся, наносять спеціальну відновлюючу сироватку, до складу якої входить бамбукова олія. Розподіляючи сироватку по всій довжині волосся, майстер одночасно проводить релаксаційний масаж. В цей час йде інтенсивне його відновлення, наповнення поживними речовинами.
  • Після нанесення сироватки і сеансу масажу, волосся просушують феном і обробляють праскою для того, щоб корисні лікувальні елементи проникли глибоко всередину кожної волосини і залишалися там тривалий період.
  • Потім волосся миється теплою водою і, злегка його просушивши, наносять спеціальний концентрат з протеїнової речовини на двадцять хвилин, і знову змивають. Протеїнова маска робить волосся надзвичайно м’яким, слухняним і легким в подальшому догляді.
  • Останній етап полягає в «запечатуванні» волосяних лусочок, щоб вони прийняли природне положення, щільно стикаючись один з одним. Цього ефекту домагаються, наносячи на поверхню волосся спеціальний аерозоль.

Якщо волосся має невеликий ступінь пошкоджень, застосовується холодний метод каутеризації. При цьому методі всі етапи будуть ідентичні методу гарячої каутеризації, з тією різницею, що не буде використовуватися обробка гарячою перукарською праскою.

Є кілька корисних рекомендацій по проведенні відновлення волосся методом каутеризації:

  • По-перше, таку процедуру бажано проводити виключно в салонах.
  • По-друге, до проведення каутеризації, так як і після неї, не рекомендується фарбувати волосся.
  • По-третє, після проведення відновлювальних процедур, хорошою підтримкою досягнутого ефекту буде маска для відновлення структури волосся і інші засоби по додатковому догляду.