Догляд за волоссям навесні. Корисні поради по відновленню волосся після зими
Весна вже близько, а отже скоро можна буде зняти обридлі за зиму шапки. За тривалий період холодів, наше волосся втратило багато життєвих сил, тому, як природа повертається до життя, так і нашому волоссю необхідно допомогти відновитися. Нижче ми підібрали деякі корисні поради по відновленню волосся після зими.
Корисні поради для відновлення волосся
Перше, чим потрібно зайнятися готуючи волосся до зустрічі весни – це зрізати посічені кінчики. Навіть сама стильна зачіска буде виглядати неохайною, якщо у вас будуть посічені кінчики, тому в терміновому порядку потрібно розпрощатися з ними. Відомі перукарі рекомендують стрижку гарячими ножицями.
Так як волосся за зимовий період сильно постраждало, краще не користуватися феном, принаймні використовувати його лише в крайніх випадках. Обережно користуйтеся рушником, і після того, як помили голову, не поспішайте братися за щітку для волосся. Справа в тому, що волосся в мокрому вигляді дуже чутливе, і розчісуванням ви ще більше можете його травмувати.
Якщо ви помітили на гребінці, що ваше волосся надто сильно випадає, варто бити тривогу і звернутися до трихолога. Крім того що призначить лікар, ви повинні самостійно допомагати своєму організму. Випадання волосся може серйозно позначитися не тільки на зовнішньому вигляді, але і на впевненості в собі. Після зими від випадання зазвичай допомагають вітамінні комплекси, масла і маски. Один з популярних методів, це використання різних настоїв з трав замість ополіскувача. Наприклад після кожного миття голови можна обполіскувати волосся настоєм польового хвоща (на 1 л окропу береться 4 ст. ложки трави, дати постояти 30 хвилин). Таку настойку застосовують протягом місяця.
Шкірі голови не завадять легкий масаж і маски. Вони сприяють кращому кровообігу, а це значить, що коріння отримає більше поживних речовин і ваше волосся буде сильним і блискучим.
В якості основи для засобів для волосся зазвичай використовують оливкову чи реп’яхову олію, або мигдальне масло. До них додають по кілька крапель ароматичної олії герані, лаванди, троянди, бергамота, іланг-ілангу або сандалу. Масла допомагають не тільки зміцнити і відновити волосся, але і прискорити його ріст.
У весняний період нашому організму катастрофічно не вистачає вітамінів, наше волосся не виняток. Тому складаючи «вітамінне меню», варто звернути увагу і на «їжу» для волосся. Особливо важливим вважаються вітаміни групи «В». Виробники косметичної лінії включають до засобів для волосся пантенол (провітамін B5). В свій раціон харчування обов’язково потрібно включати пісне м’ясо, рибу, печінку. Обов’язково потрібні свіжі овочеві салати. З овочів на вітамін В5 багаті шпинат, молода картопля, спаржа, зелений горошок.
Способів пробудити волосся після зими досить багато, головне, щоб ви не лінувалися. Навіть якщо ви щаслива власниця здорового волосся, не варто забувати про профілактичні заходи в міжсезоння.